Prezent dla mamy

anna Prezent na Dzień Matki , , , ,

Jaki prezent na Dzień Mamy od Tania Książka będzie najlepszy? Jeżeli mama jest miłośniczką czytania książek, to warto kupić jej coś do czytania. Jeżeli rzadko mamy okazję do tego, aby podziwiać własną mamę z książką w ręce, to czas najwyższy to nadrobić. W szczególności, że jest tyle ciekawych propozycji, jakie można własnej mamie podsunąć do czytania.

“On cię okłamuje”

Niezwykły dramat psychologiczny, który został napisany przez Amandę Reynolds. To dzieło literackie nie jest prawdziwą opowieścią. Pokazuje za to coś, co rzadko jest przez nas zauważane. Jedno kłamstwo może sprawić, że życie wielu osób będzie musiało się diametralnie zmienić. I to nie zawsze na dobre. Doświadczyła tego Jess Tidy. Kobieta wraca do rodzinnego miasteczka, gdzie nie jest mile widziana. Po 10 latach nikt nie zapomniał tego co zrobiła. Jess oskarżyła nauczyciela Marka o to, że ją skrzywdził. Dowody były jawne, ale Mark utrzymywał, że nic nie zrobił. Został skazany, ale społeczność miasteczka opowiedziała się za nim. Jess nikt nie wierzył i do tej pory tak jest. Dlatego w miasteczku, po powrocie Jess traktowana jest jako zło konieczna. Żona Marka nadal wierzy w niewinność swojego męża. Pewnego dnia na komputerze kobieta coś odkrywa. Coś, co sprawia, że to w co do tej pory wierzyła diametralnie się zmienia. Czy to możliwe, że jej mąż jest jednak winny, a wszyscy piętnują niewinną dziewczynę? Karen nie może w to uwierzyć, ale postanawia doprowadzić do wyjaśnienia wszystkiego. Dla dobra siebie i nie tylko.

“Sigma Force. Tom 5. Ostatnia wyrocznia”

James Rollins jak zwykle zaprasza do poznania niezwykle emocjonującej książki. Agenci tajnej organizacji rządowej Sigma mają mało czasu na to, aby ocalić świat przed zniszczeniem. Wszystko zaczyna się od tego, że na rękach komandora Pierce’a umiera profesor neurologii Archibald Polk, będący jednym ze współzałożycieli Sigmy. Jest to ewidentnie wynik postrzelenia. Ale kto chciał zabić profesora? Odpowiedź może kryć się w zakrwawionej greckiej monecie, przestawiającej delficką świątynię.To nie jedyny powód, który wymaga wyjaśnienia. Otóż zamordowany brał udział w badaniach nad autystycznymi dziećmi, które posiadają niesamowite talenty. Co to ma wspólnego z morderstwem? Pierce i reszta Sigmy będą musieli udać się aż do Grecji, aby rozwikłać tą zagadkę. Muszą się spieszyć, ponieważ morderca nie powiedział ostatniego słowa i zagraża on nie tylko poszczególnym projektom prowadzonym przez profesora, ale również całemu światu.

 

You May Also Like..

Idealny prezent na dzień mamy

Powieść, która ogrzeje serca Waszych mam Z okazji dnia mamy warto polecić książkę pełną kobiecości, miłości niewymuszonej, a wzniosłej, która […]

Książka dla wszystkich mam

Może i mamy nie mają dużo czasu, ale jeżeli już mogą pozwolić sobie na chwilę oddechu, to na pewno bardzo […]