Książka dla wszystkich mam

anna Prezent na Dzień Matki , , ,

Może i mamy nie mają dużo czasu, ale jeżeli już mogą pozwolić sobie na chwilę oddechu, to na pewno bardzo chętnie przeczytają książkę. Jest tyle fajnych propozycji do czytania, że chętnie przeczytają coś z nowości lub coś, co już od dawna znaleźć można na rynku. Dzieci mogą kupić książki jako prezent na Dzień Mamy (https://www.taniaksiazka.pl/t/prezenty-dla-mamy). Może akurat coś z działu sensacja i kryminał spodoba się rodzicielce?

“Sigma Force. Tom 5. Ostatnia wyrocznia”

James Rollins napisał cykl powieści o agentach Sigmy Force. Agent Pierce trzyma na swoich rękach ciało profesora neurologii Archibalda Polka. Jeden ze współzałożycieli Sigmy został zastrzelony przez wykwalifikowanego snajpera. Dlaczego? Sigma będzie musiała znaleźć odpowiedź na to pytanie. Być może odpowiedź kryje się za zakrwawioną, starą monetą, która ukazuje wizerunek greckiej świątyni delfickiej. Zamordowany był także jednym z pracowników tajnego Projektu JASON, który na zlecenie rządu prowadził badania nad autystycznymi dziećmi o niebywałych talentach. Czy ma to jakikolwiek związek z morderstwem? Grayson Pierce będzie musiał wyruszyć do Grecji razem ze swoimi przyjaciółmi, aby znaleźć odpowiedź na to pytanie. W szczególności, że pewien szaleniec zaczyna zagrażać porządkowi świata. Ma on niecne zamiary i chce przejąć władzę nad całym światem. Nie jest to dobra wizja, dlatego po raz kolejny Sigma Force będzie musiała stanąć na wysokości zadania. Czy śmierć Polka może być w jakiś sposób powiązana z tym, do czego doszło w 398 roku naszej ery? Wtedy to z rozkazu cesarza rzymskiego, jeden z legionistów zabija Pytię – wyrocznię świątyni Apollina w Delfach na górze Parnas.

“On Cię okłamuje”

Jess Tidy nie chciała tego, ale po dziesięciu latach musi wrócić do rodzinnego miasteczka. Do miejsca, gdzie kiedyś przeżyła ogromną traumę. Jej powrót nie spotyka się z wielką radością mieszkańców, ponieważ wszyscy pamiętają co kobieta zrobiła dawno temu. Z jej winy wylądował w więzieniu Mark – nauczyciel. Jess była młoda, ale oskarżyła go o napaść. Sędzia uwierzył, dlatego mężczyzna został skazany. Tylko, że społeczeństwo wolało się opowiedzieć po stronie Marka. Do dzisiaj nikt nie wybaczył Jess tego co zrobiła. Żona Marka nadal wierzy w niewinność męża. Karen jest wierna Markowi. Na komputerze odkrywa przez przypadek plik, który wydarzenia sprzed 10 lat stawiają w zupełnie innym świetle. Czy teraz ludzie będą w stanie uwierzyć, że Mark nie jest tak kryształową postacią za jaką uważają go wszystkie osoby? Czy Jess dowiedzie swoich racji?

 

You May Also Like..

Idealny prezent na dzień mamy

Powieść, która ogrzeje serca Waszych mam Z okazji dnia mamy warto polecić książkę pełną kobiecości, miłości niewymuszonej, a wzniosłej, która […]

Prezent dla mamy

Jaki prezent na Dzień Mamy od Tania Książka będzie najlepszy? Jeżeli mama jest miłośniczką czytania książek, to warto kupić jej coś do […]